skip to Main Content
0216 415 80 87 demos@demos.com.tr
LXS_one1_ucak_ikaz_lambasi1

LXS-ONE uçak ikaz lambaları, Daha kompakt ve daha az tüketim

Uçak ikaz lambası sistemleri teknolojisinde bir devrim.

Luxsolar LXS-One modeli, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) ve FAA (Federal Aviation Administration) yönetmeliklerine uygun düşük yoğunluklu bir işaret lambasıdır. Uçak ikaz lambası kullanımındaki amaç, hareket eden bir uçak veya her türlü hava taşıtı için tehlikeli olabilecek yüksek nesnelerin ve yapıların varlığını bildirmektir.

Bu tür yükseklik arz eden ve havacılık açısından çarpışma riski bulundurabilen yapılara ve nesnelere mania denir. Bu maniaları işaretlemede kullanılan ışıklı uyarı sistemlerine de uçak ikaz lambası ya da mania armatürü veya mania ışığı denmektedir.

Uçak ikaz lambaları genellikle binalara, bacalara, telekomünikasyon kulelerine, köprülere, vinçlere, rüzgar jeneratörlerine ve su kulelerine monte edilmektedir.

Sadece 260 gramda, optik, elektronik ve mekanik parametreleri açısından hassas bir dengede tasarlanan LXS-ONE, yüksek teknik kalitede olmakla beraber rekabetçi bir uçak ikaz lambası olarak ortaya çıktı.

LXS-ONE, sivil havacılık düzenlemelerine uymak için 32 cd’yi aşabilir, ancak yalnızca bir LED ile birlikte gelir. B tipi (32 cd) uçak ikaz lambalar için yaklaşık 2 W, A tipi (10 cd) uçak ikaz lambaları için enerji tüketimi ortalama 0.4 Watt seviyesindedir.

LXS-ONE uçak ikaz lambası, ihtiyaçlarınıza kolayca adapte edilebilen çeşitli tasarım desteği sayesinde her tür destekte kurulum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Back To Top