skip to Main Content
0216 415 80 87 demos@demos.com.tr
luxsolar_ucak_ikaz_lambalari_baca_polatli

Trakya Cam Polatlı Tesisi Bacalarında Luxsolar orta yoğunluklu uçak ikaz lambası kullanılıyor

Yer: Ankara

Yıl: 2017

Kullanılan uçak ikaz lambası: Luxsolar  MIOL-B Orta Yoğunluklu Uçak İkaz Lambası (2.000 cd kırmızı)

Uygulama yapılan baca sayısı: 1

Baca Çapı: > 6 m             

Bacalar genel olarak yerleşim yerlerine uzak olması gerekmektedir. Ancak son zamanlarda şehirlerin inanılmaz genişlemesi ile birlikte sanayi yapılaşmaları maalesef şehir içlerine dâhil olmuştur. Havaalanlarının çevresinde veya yüksekliği 45 metreyi aşan her baca için uçak ikaz lambası artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Avrupa’nın en büyük iki üreticisinden birisi olan Şişecam, birçok dalda üretim yapmaktadır. Türkiye’de 14 tesisi bulunan firmanın, yurtdışında da 26 tesisi ile birlikte toplam 44 farklı üretim noktası bulunmaktadır. Bunlar içinde büyük öneme sahip olan Polatlı tesislerinin yüksek bacaları için, diğer birçok Şişecam sanayi tesislerinde olduğu gibi yine Wetra/Luxsolar Uçak ikaz lambaları tercih edilmiştir.

Bu projenin bacalarında, hava araçlarının seyrüsefer güvenliği için Luxsolar Orta yoğunluklu MIOL-B (gece 2000 cd kırmızı) uçak ikaz lambaları tercih edildi.

Trakya Cam Tesisi Polatlı Bacalarında Orta Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları kullanıldı. Bacalara montaj için yüksekte çalışma eğitim sertifikası olan uzmanlarımız katıldı.
Bacalara orta yoğunluklu uçak ikaz lambası montajı

 

Trakya Cam Tesisi Polatlı Bacalarında Orta Yoğunluklu Uçak İkaz Lambaları kullanıldı. Bacalara montaj için yüksekte çalışma eğitim sertifikası olan uzmanlarımız katıldı.
Yüksekte çalışma eğitimi olan teknisyenlerimiz tarafından uçak ikaz lambası montajı gerçekleştirildi.

 

 

Back To Top