skip to Main Content
0216 415 80 87 demos@demos.com.tr

WETRA HAKKINDA

Uçak ikaz lambası sistemlerinde Türkiye’nin tercihi

UÇAK İKAZ DENİNCE, WETRA...

Wetra Demos Endüstriyel Sistemleri firmasının tescilli bir ticari markasıdır. Hem Türkiye’deki hem de Avrupa, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika, Balkan Ülkeleri, Azerbaycan ve Gürcistan gibi komşu ülkelerde müşterilerine sağladığı hizmet kalitesi ve hızlı çözümleri sayesinde, Wetra markası uçak ikaz sistemleri ile adeta özdeşleşmiştir. Wetra, uçak ikaz lambaları konusunda en bilgili ve deneyimli personelleriyle çalışmasının avantajıyla, talep edildiği takdirde satış sonrasında sahada da müşterilere montaj ve kurulumda destek oluyor.

Güncel olarak uluslararası yönetmelikleri ve yerel mevzuatları yakından takip ederek, inavasyona verdiğimiz önemle birlikte hem ürünlerimizi hem de hizmet kalitemizi geliştiriyoruz.  SHGM (Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ) mevzuatına ve teknik şartnamelerine, Belediyelerin imar yönetmeliklerine, ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) ,  FAA (Amerikan Sivil Havacılık Teşkilatı) gibi uluslararası standartlara uygun uçak ikaz sistemleri sunmaktayız. Türkiye’de ve yurt dışı projelerde gerçekleştirdiğimiz uçak ikaz lambası sistemlerinde sadece ürün tedariki yapmakla kalmıyor, yerel ve uluslararası standartlara uygun nasıl ikaz lambası sistemi gerektiği konusunda müşterilerimize rehberlik ediyoruz.

Büyük projelerin prestijli uçak ikaz lambası

Wetra, Low intensity yani düşük yoğunluklu uçak ikaz lambası sistemleri konusunda yerli üretimin verdiği güçle hızlı teslimat ve esnek üretim gibi avantajlar sunmaktadır. Wetra, ayrıca özellikle orta yoğunluklu ve yüksek yoğunluklu uçak ikaz lambası gereksinimleri için İtalyan Luxsolar firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Luxsolar uçak ikaz lambası sistemleri;  15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Osmangazi Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü başta olmak üzere Türkiye ve yurtdışında birçok dev projenin uçak ikaz lambaları konusunda tek çözüm ortağı olarak uzmanlığını kanıtlamıştır.  Ayrıca birçok gökdelen, telekom kulesi, rüzgâr türbini, vinç, fabrika bacaları vb. projelerde de uzun ömürlü Wetra uçak ikaz lambası sistemleri kullanılmaktadır.

Köprüde yüksek yoğunluklu uçak ikaz lambası

TÜRKİYE'NİN UÇAK İKAZ LAMBASI MARKASI, WETRA

Siz de projenize uygun, Wetra uçak ikaz sistemleri uygulanmasını dilerseniz, Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı ( ICAO ) teknik kriterleri doğrultusunda projenize uygun çözümleri sunabilmemiz için projenizin detaylarını bizimle paylaşmanız yeterlidir. En geç 24 saat içerinde projenize özel uçak ikaz lambası sistemleri dizayn ederek sizlerin onayına sunuyoruz. Örnek uygulamalarımız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Back To Top